Biuro prasowe

Informacje o kongresie

Dlaczego Europa potrzebuje wykreować swoją nową duszę?

Dusza Europy to metafora odnosząca się do zbioru wartości, tożsamości kulturowej, dziedzictwa historycznego i wspólnych idei, które kształtują kontynent europejski. Europa XXI wieku nie jest systemem pozbawionym wad. Nadeszły czasy, w których to, co dotąd w Europie było, się kończy.

Open Eyes Economy Summit to wydarzenie gospodarczo-społeczne, które jest kulminacją całorocznej pracy intelektualnej i organizacyjnej ruchu Open Eyes Economy. W ubiegłym roku w Kongresie udział wzięło ponad 5 500 osób, wystąpiło ponad 300 prelegentów i prelegentek, a wydarzenie wsparło ponad 100 instytucji partnerskich. Udział w OEES to dobra okazja, by poznać ciekawych ludzi ze świata biznesu, nauki, NGO i administracji; posłuchać na żywo inspirujących wystąpień i dyskusji na najważniejsze tematy w gospodarce; zainspirować się jakie rozwiązania wdrażają inni.

Dla mediów

Pierwszym bogactwem jest zdrowie – podsumowanie II Międzynarodowego Kongresu Gospodarka i Zdrowie

Pierwszym bogactwem jest zdrowie – podsumowanie II Międzynarodowego Kongresu Gospodarka i Zdrowie

Holistyczne spojrzenie na profilaktykę zdrowotną – to temat przewodni dwudniowego Kongresu Gospodarka i Zdrowie, który odbył się w dniach 5–6 marca 2024 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział specjaliści z zakresu zdrowia publicznego, politycy, samorządowcy – przedstawiciele wszystkich tych środowisk, którym zależy na poprawie stanu zdrowia w naszym kraju. 

czytaj dalej
II edycja Kongresu Gospodarka i Zdrowie

II edycja Kongresu Gospodarka i Zdrowie

5-6 marca 2024 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się II Kongres Gospodarka i Zdrowie poświęcony całościowemu spojrzeniu na profilaktykę zdrowotną. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

czytaj dalej

Materiały do pobrania

Media o nas

Aktualności

Kontakt

Adres biura:

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. ks. I. J. Skorupki 22
31-519 Kraków

Adres email:

Telefon kontaktowy:

+48 12 423 76 05

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera Open Eyes
Economy Summit i bądź na bieżąco!

Skip to content