Adres biura:
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. ks. I. J. Skorupki 22
31-519 Kraków

Biuro OEES:
+48 534 881 236
biuro@oees.pl

Dotrzesz do nas liniami MPK 2, 124, 184, 424, 484 na przystanek Cmentarz Rakowicki, a z niego do naszego biura dojdziesz w 3 minuty.Przed naszym biurem zaparkujesz swój samochód na parkingu przy ulicy. Pamiętaj, aby opłacić swój postój
w pobliskim parkomacie.
Tomasz Wojtas
Dyrektor Generalny OEES
tomasz.wojtas@oees.pl
Kinga Taćkiewicz
Dyrektor Zarządzająca OEES
kinga.tackiewicz@oees.pl
Katarzyna Majcherczyk
Dyrektor Programowa OEES
katarzyna.majcherczyk@oees.pl
Kacper Stępień
Program artystyczny, Przystanek IDEA
kacper.stepien@aagap.pl
Maryla Giemza
Koordynator działu sprzedaży OEES
maryla.giemza@oees.pl
Monika Woźniak
Publikacje, wydawnictwa, OEES HUB
monika.wozniak@oees.pl
Michał Szafran
Multimedia, Kongres Miasto-Woda-Jakość Życia
michal.szafran@oees.pl
Oliwia Ostrowska
Program artystyczny
oliwia.ostrowska@aagap.pl
Katarzyna Motyka
Specjalistka ds. sprzedaży i rejestracji
katarzyna.motyka@oees.pl
Rozalia Wiśniowska
Specjalistka ds. promocji inicjatyw OEE
rozalia.wisniowska@oees.pl
Maciej Więckowski
Prelegenci OEES
maciej.wieckowski@oees.pl
Maria Basiura
Asystentka ds. obsługi biura
maria.basiura@oees.pl
Monika Buczek
Asystentka ds. promocji inicjatyw ruchu OEE
monika.buczek@oees.pl
Katarzyna Krauze
Asystent ds. OEES Hub
katarzyna.krauze@oees.pl
Michał Kostrzewa
Specjalista ds. produkcji wydarzeń
michal.kostrzewa@oees.pl