Zostań Partnerem OEES

Jedynego w swoim rodzaju kongresu społeczno-ekonomicznego otwierającego oczy i umysły na ekonomię wartości.
Razem z nami możesz być nie tylko w centrum wydarzeń, możesz je wyprzedać i kreować nowe trendy!

Dlaczego warto być na OEES?

Kongres Open Eyes Economy Summit jako jedyny w Europie Środkowo-Wschodniej kładziemy tak duży nacisk na znaczenie społecznych aspektów gospodarki, kultury, biznesu i życia publicznego. Proponujemy unikatowy sposób patrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.

Od innych wydarzeń odróżnia nas duża różnorodność w strukturze uczestników. Zależy nam, aby podejmowane tematy odzwierciedlały realne potrzeby społeczne. Ich zidentyfikowanie jest możliwe poprzez multi-dyscyplinarne podejście łączące kulturę, biznes, gospodarkę, naukę i sferę publiczną. Potrafimy przewidywać i wyprzedzać fakty. Dzięki temu zaufały nam wielkie korporacje, media oraz instytucje publiczne.

Co daje OEES?

  • Zaprezentowanie i uwiarygodnienie marek współpracujących z OEES jako tych, które działają w zgodzie z ekonomią wartości i poszanowaniem zasad społecznych
  • Inspiracje i wsparcie w budowaniu odpowiedzialnego i zrównoważonego świata. Dajemy szansę na dołączenie do wspólnoty chętnych do działania osób o otwartych oczach! Wykorzystaj ją!
  • Możliwość integracji środowiska biznesowego, naukowego i administracji publicznej. Ważna jest chęć do wspólnego działania!
  • Szansa na realizację celów biznesowych i marketingowych w jednym miejscu!
  • Spotkanie z różnorodnym audytorium i okazja do poznania potencjalnych Partnerów i Klientów

Dni

Uczestników

Prelegentów

Sesji tematycznych

Zasięg medialny

Co otrzymasz jako Partner OEES?

MERYTORYKA

Ikona merytoryka 1

Szansa na realną zmianę i szerzenie ekonomii wartości poprzez współorganizację sesji merytorycznej. Otrzymasz możliwość wybrania inspirującego tematu, zaproponowania charyzmatycznego prelegenta, a nawet wpływu na format sesji.

Ikona merytoryka 2

Każdy głos jest ważny, dlatego przedstawiciel Partnera będzie mógł wziąć udział w wybranych punktach programu i zaprezentować swoje idee.

Ikona merytoryka 3

Sesje merytoryczne potrzebują partnerów, którzy wiedzą, jak zmieniać świat i lokalne społeczeństwo Zostaniesz jednym z nich!

Ikona merytoryka 4

Patronat nad jedną z głównych ścieżek tematycznych to podkreślenie swoich wartości i zaprezentowanie ich szerokiemu gronu odbiorców.

MEDIA

Ikona media 1

Dasz się zauważyć i usłyszeć! Partner zostanie włączony w kongresowy cykl redakcyjny, a jego wypowiedzi będzie można znaleźć w liczących się mediach.

Ikona media 2

Liczą się efekty, dlatego z radością umieścimy wypowiedź Partnera w filmie podsumowującym cały Kongres.

Ikona media 3

Mamy swoje kontakty i chętnie podzielimy się nimi z Partnerami. Będą mogli oni skorzystać ze specjalnej przygotowanej dla nich oferty medialnej.

Ikona media 4

Zdajemy sobie sprawę z potęgi Internetu, dlatego specjalnie dla Partnera przygotujemy treści do mediów społecznościowych i newslettera OEES.

WIZERUNEK

Ikona wizerunek 1

Przestrzeń Centrum Kongresowego ICE Kraków to idealne miejsce na zaprezentowanie swojej firmy! Partner otrzyma możliwość organizacji kreatywnego stoiska oraz szansę na zaplanowanie dodatkowych aktywności.

Ikona wizerunek 2

Logotyp Twojej firmy to Twoja wizytówka! Umieścimy go na materiałach promocyjnych w kampanii poprzedzającej Kongres oraz podczas wydarzenia w przestrzeni ICE Kraków.

Ikona wizerunek 3

Cenimy nieszablonowe rozwiązania i kreatywne pomysły. Chcesz zaprezentować uczestnikom OEES swój ekologiczny rower? A może przygotować degustację bezglutenowych ciast? Pomożemy w ekspozycji Twoich produktów!

NETWORKING

ikona-networking-1

Wiemy jak ważne jest dbanie o relacje między uczestnikami, dlatego wesprzemy w organizacji spotkań integracyjnych lub zamkniętych sesji dla przedstawicieli Partnera.

ikona networking 2

Zaproś swoich pracowników na OEES - gwarantujemy pakiet bezpłatnych wejściówek uprawniających do uczestnictwa w Kongresie!

ikona netwroking 3

Networkingowa kolacja i biznesowe śniadanie brzmią zachęcająco? Dołącz do nas!

Kontakt

Po więcej szczegółów i indywidualną wycenę zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami!

Maria Wirchniańska

Managerka ds. relacji partnerskich

e-mail: maria.wirchnianska@oees.pl
mobile: +48 731 885 300

Dodatkowe korzyści od Partnerów Medialnych

Jeśli interesuje Cię większa obecność Twojej marki w mediach, nasi Partnerzy Medialni przygotowali specjalną ofertę dla Partnerów OEES!

Dziennik Gazeta Prawna

Videowywiad w studiu, relacja z sesji lub podcast podczas OEES? Zobacz co jeszcze przygotował nasz Główny Partner Medialny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i indywidualnego kontaktu

POBIERZ OFERTĘ

Zaufali nam

PARTNERZY I SPONSORZY:

PARTNERZY MEDIALNI:

PARTNERZY INSTYTUCJONALNI:

PARTNERZY MERYTORYCZNI:

Skip to content