Kup bilet na Open Eyes Economy Summit 2024

OEES 2024 odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2024 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, ale i online na specjalnej platformie streamingowej. Już teraz kup bilet, który umożliwi Ci korzystanie z dwóch dni pełnych merytorycznych treści, networkingu oraz wydarzeń artystycznych.

Poniżej znajdziesz możliwość zakupu biletów na wydarzenie stacjonarne oraz wersję online, a także informacje o progach cenowych obowiązujących w tym roku.

Do zobaczenia!

EARLY BIRDS – bilet stacjonarny + online

Cena biletu obejmuje: udział w wydarzeniu stacjonarnym, dostęp do platformy online, 6-cio miesięczny dostęp do nagrań video z wydarzenia.

Cena biletów EARLY BIRDS obowiązuje od 13.06.2024 do 29.08.2024

259 zł

KUP

EARLY BIRDS – bilet online

Cena biletu obejmuje: dostęp do platformy online (dostęp do wszystkich sesji merytorycznych, strefy expo i networkingu oraz czatu), 6-cio miesięczny dostęp do nagrań video z wydarzenia.

Cena biletów EARLY BIRDS obowiązuje od 13.06.2024 do 29.08.2024

59 zł

KUP

STANDARD – bilet stacjonarny + online

Cena biletu obejmuje: udział w wydarzeniu stacjonarnym, dostęp do platformy online, 6-cio miesięczny dostęp do nagrań video z wydarzenia

Cena biletów STANDARD obowiązuje od 30.08.2024 do 7.11.2024

399 zł

KUP

STANDARD- bilet online

Cena biletu obejmuje: dostęp do platformy online (dostęp do wszystkich sesji merytorycznych, strefy expo i networkingu oraz czatu), 6-cio miesięczny dostęp do nagrań video z wydarzenia.

Cena biletów STANDARD obowiązuje od 30.08.2024 do 7.11.2024

79 zł

KUP

HURRY UP – bilet stacjonarny + online

Cena biletu obejmuje: udział w wydarzeniu stacjonarnym, dostęp do platformy online, 6-cio miesięczny dostęp do nagrań video z wydarzenia 

Cena biletów HURRY UP obowiązuje od 08.11.2024 do 20.11.2024

499 zł

KUP

HURRY UP – bilet online

Cena biletu obejmuje: dostęp do platformy online (dostęp do wszystkich sesji merytorycznych, strefy expo i networkingu oraz czatu), 6-cio miesięczny dostęp do nagrań video z wydarzenia.

Cena biletów HURRY UP obowiązuje od 08.11.2024 do 20.11.2024

99 zł

KUP

Bilety grupowe

Bilet grupowy

Zapraszamy do zakupu biletów grupowych z rabatem. Zniżka obowiązuje już od 3 biletów, a jej wysokość jest zależna od ilości wybranych biletów (3-9 biletów – 10% zniżki, 10-19 biletów -15% zniżki, 20-25 biletów – 20% zniżki) . Jeśli chcesz kupić powyżej 25 wejściówek skontaktuj się z nami: rejestracja@oees.pl
KUP

Inne rodzaje biletów

STUDENT – bezpłatna rejestracja

Bilet przysługuje osobie, która nie ukończyła 26 lat i posiada ważną legitymację studencką lub doktorancką. Podanie numeru legitymacji jest obowiązkowe w procesie rejestracji.

Bilet obejmuje: udział w wydarzeniu stacjonarnym, dostęp do platformy online, 6-cio miesięczny dostęp do nagrań video z wydarzenia

KUP

MEDIA – akredytacje

Aby otrzymać akredytację dla mediów wypełnij formularz.

FAQ

1. Gdzie mogę kupić bilet na OEES?

Bilety można zakupić na stronie https://kongres.oees.pl/bilety/

2. Ile kosztuje udział w OEES?

W tym roku mamy trzy etapy cenowe, które przedstawiają się następująco:

 • w dniach 13.06-29.08 cena biletu wynosi:
  bilet stacjonarny + online – 259 zł brutto
  bilet online – 59 zł brutto
 • w dniach 30.08-7.11 cena biletu wynosi:
  bilet stacjonarny + online – 399 zł brutto
  bilet online – 79 zł brutto
 • w dniach 8.11-20.11 cena biletu wynosi:
  bilet stacjonarny + online – 499 zł brutto
  bilet online – 99 zł brutto
3. Mam kod rabatowy. Jak mogę z niego skorzystać?

Kod rabatowy wykorzystaj na etapie realizacji zamówienia. Miejsce na jego wpisanie znajduje się po prawej stronie formularza.

4. Mój kod rabatowy nie działa, co mam zrobić?

Aby kod rabatowy zadziałał w pierwszej kolejności wypełnij wszystkie pola formularza. Następnie wpisz go po prawej stronie w odpowiednim miejscu i kliknij “Zatrwierdź”.

5. W jaki sposób mogę zapłacić za bilet?

Istnieją dwie możliwości płatności: za pomocą Przelewy24 (BLIK, szybki przelew, karta płatnicza) lub przelewu tradycyjnego (na podstawie faktury proforma). W przypadku wyboru formy tradycyjnej, bilet na kongres zostanie przesłany dopiero po opłaceniu zamówienia.

6. W jaki sposób mogę kupić bilety dla kilku osób?

Aby kupić więcej niż jeden bilet skorzystaj z formularza biletów grupowych. Bilety grupowe można zakupić z rabatem. Zniżka obowiązuje już od 3 biletów, a jej wysokość jest zależna od ilości wybranych biletów (przy zakupie 3-5 biletów 10% zniżki, przy zakupie 6-10 biletów 15% zniżki, powyżej 10 biletów 20% zniżki) . Jeśli chcesz kupić powyżej 25 wejściówek skontaktuj się z nami: rejestracja@oees.pl

7. Chcę otrzymać fakturę na firmę, jak to zrobić?

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę na firmę, wpisz dane swojej firmy na etapie realizacji zamówienia w formularzu.

8. Moja płatność za zamówienie nie powiodła się - jak mogę ponowić płatność?

Jeśli płatność za zamówienie nie powiodła się należy przejść na stronę wyboru biletów i ponownie dokonać zakupu.

9. Jestem osobą niepełnosprawną i potrzebuje aby podczas wydarzenia towarzyszył mi opiekun. Czy dla tej osoby również muszę kupić bilet?

W takiej sytuacji prosimy skontaktuj się z nami: rejestracja@oees.pl

10. Chciałbym pojawić się na wydarzeniu z dzieckiem, czy dla niego również muszę kupić bilet?

Dziecko pod opieką osoby dorosłej może pojawić się na wydarzeniu za darmo. Pamiętaj jednak, że nie zapewniamy opieki dla dzieci w trakcie trwania kongresu. W trakcie rejestracji na miejscu konieczne będzie wypełnienie formularza zgłoszenia pobytu dziecka na terenie wydarzenia.

11. Czy dla studentów są przeznaczone specjalne bilety?

Tak, dla studentów przeznaczone są specjalne bezpłatne bilety. Bilet taki przysługuje osobie, która nie ukończyła 26 lat i posiada ważną legitymację studencką lub doktorancką. Darmowa rejestracja odbywa się na stronie: https://kongres.oees.pl/bilety/

12. Czy dla uczniów szkół średnich lub podstawowych są przeznaczone specjalne bilety?

Jeśli interesują Cię bilety dla uczniów szkół średnich lub podstawowych skontaktuj się z nami: rejestracja@oees.pl

13. Nie otrzymałem potwierdzenia rejestracji i biletu, co mam zrobić?

W pierwszej kolejności upewnij się, że płatność za bilet została dokonana w sposób prawidłowy. Jeśli tak – zakupiony przez Ciebie bilet powinien zostać przesłany na adres e-mail podany przez Ciebie w trakcie zakładania konta.

Jeżeli nie znalazłeś zakupionych biletów w swojej skrzynce mailowej, sprawdź, czy zamówienie nie wpadło do innego folderu, takiego jak SPAM lub INNE.
Jeżeli nadal nie znalazłeś zakupionych biletów w żadnym z folderów swojej skrzynki mailowej skontaktuj się z nami: rejestracja@oees.pl

14. W fakturze za moje zamówienie jest błąd - jak mogę zamówić korektę faktury?

Jeśli potrzebujesz dokonać korekty faktury skontaktuj się z nami: finanse@fundacjagap.pl

15. Chcę otrzymać fakturę w języku angielskim - jak mogę to zrobić?

Aby otrzymać fakturę w języku angielskim należy dokonać zakupu na angielskiej wersji platformy biletowej. Przejście do niej umożliwia przycisk w prawym górnym rogu.

16. Czy mogę zrezygnować z zamówienia, anulować je po dokonaniu płatności?

Zrezygnować z udziału w Kongresie (po dokonaniu płatności) możesz na warunkach określonych regulaminie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.10.2024 r., poprzez przesłanie Organizatorowi pisemnego oświadczenia o rezygnacji w formie listu poleconego na adres Organizatora bądź w sposób elektroniczny na adres e-mail: rejestracja@oees.pl.

Skip to content