VII KONGRES OPEN EYES ECONOMY SUMMIT

22-23 listopada 2022, formuła hybrydowa

Centrum Kongresowe ICE Kraków, platforma live.oees.pl

           

Rejestracja

Udział w VI Kongresie Open Eyes Economy Summit jest odpłatny. Rejestracji należy dokonać na platformie Live OEES. (www.live.oees.pl).

 

W tym roku rejestracja przebiega w trzech etapach. Progi cenowe przedstawiają się następująco:

 

W dniach 08.06-21.08 cena biletu wynosi:

bilet stacjonarny + online – 199 zł brutto

bilet online – 49 zł brutto

W dniach 22.08-6.11 cena biletu wynosi:

bilet stacjonarny + online – 299 zł brutto

bilet online – 79 zł brutto

W dniach 7.11-23.11 cena biletu wynosi:

bilet stacjonarny + online – 349 zł brutto

bilet online – 99 zł brutto

 

Bilet stacjonarny z dostępem online gratis upoważnia Cię do spotkania z nami w Centrum Kongresowym ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17, 30 -302 Kraków.. W ramach zakupionego biletu masz również dostęp do naszego wydarzenia online.

Bilet online daje Ci dostęp do pełnej transmisji online tegorocznej edycji szczytu ekonomii wartości,  jak również do strefy expo online oraz czatów, dzięki którym możesz na bieżąco komentować i komunikować się z innymi uczestnikami podczas wydarzenia. Transmisja obędzie się na żywo na platformie live.oees.pl w dniach 22-23 listopada 2022.

Aby zakupić bilet należy założyć konto na live.oees.pl ponieważ po zakupie biletu do konta zostanie automatycznie przyznany dostęp do wydarzenia. Poniżej znajdziesz którą instrukcję rejestracji:

KROK 1: Załóż koto lub zaloguj się na live.oees.pl

KROK 2: Wybierz wydarzenie: VII Kongres Open Eyes Economy Summit

KROK 3: Wybierz rodzaj  biletu (stacjonarnie/online)

KROK 4: Uzupełnij dane i zapłać

Na maila otrzymasz potwierdzenie wraz z biletem i fakturą. Dostęp do wydarzenia online zostanie nadany automatycznie. Strefa wydarzenia online będzie dostępna od 21 listopada 2022. Jeśli wybrałeś uczestnictwo stacjonarne, zabierz swój bilet ze sobą do Centrum Kongresowego ICE i okaż go podczas rejestracji.

Aby dowiedzieć się więcej sprawdź najczęściej zadawane pytania:  https://live.oees.pl/faq/ . Jeśli wciąż masz wątpliwości skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail: rejestracja@oees.pl

Do konferencji pozostało

  • Dni

  • Godzin(y)

  • Minut(y)

  • Sekund(y)

Miejsce Konferencji

VI Kongres Open Eyes Economy Summit odbywa się w formule hybrydowej, co oznacza, że możesz być z nami stacjonarnie w Centrum Kongresowym ICE Kraków, bądź online na platformie Live OEES .

Centrum Kongresowe ICE Kraków, Live OEES