VII KONGRES OPEN EYES ECONOMY SUMMIT

22-23 listopada 2022, formuła hybrydowa

Centrum Kongresowe ICE Kraków, platforma live.oees.pl

           

Rejestracja

Udział w VII Kongresie Open Eyes Economy Summit jest odpłatny. Rejestracji należy dokonać na platformie Live OEES. (www.live.oees.pl).

Obecnie trwa sprzedaż biletów HURRY UP których cena przedstawia się następująco:
 

  • Bilet stacjonarny z dostępem online gratis upoważnia Cię do spotkania z nami w Centrum Kongresowym ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17, 30 -302 Kraków. W ramach zakupionego biletu masz również dostęp do naszego wydarzenia online. – 349 zł brutto
  •  

  • Bilet online daje Ci dostęp do pełnej transmisji online tegorocznej edycji szczytu ekonomii wartości,  jak również do strefy expo online oraz czatów, dzięki którym możesz na bieżąco komentować i komunikować się z innymi uczestnikami podczas wydarzenia. Transmisja obędzie się na żywo na platformie live.oees.pl w dniach 22-23 listopada 2022. – 99 zł brutto

 

W razie problemów z rejestracją lub dostępem do wydarzenia skontaktuj się z nami.
W dniach 21-23 listopada funkcjonują następujące numery telefonów:
rejestracja: 534 881 236
rejestracja: 784 930 747
platforma: 515 849 616
płatności: 12 42 37 605
 
Do zobaczenia w Krakowie lub online! #wszędziegdziechcesz

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Mam pytanie związane z rejestracją na wydarzenie lub fakturą.
 
Jeśli Twoje pytanie dotyczy kwestii związanych z rejestracją lub fakturą zapraszamy do FAQ dedykowanego tym sprawom, które znajdziesz TUTAJ.
 

Gdzie mogę oglądać kongres online?
 
W dniu wydarzenia należy zalogować się na platformę LIVE OEES (konto na platformie zostało założone podczas rejestracji) i kliknąć przycisk “OEES 7” w górnym menu lub “Oglądaj transmisje” w prawym dolnym rogu. Znajdziesz się wtedy w online’owym Foyer. Poniżej transmisji live ze sceny studio oraz czatu znajdują się przyciski przenoszące do 6 poszczególnych sal/scen.
 

Czy w dniu wydarzenia muszę mieć ze sobą wydrukowany bilet? 
 

W dniu wydarzenia możesz mieć ze sobą bilet zarówno w wersji wydrukowanej jak i elektronicznej. Pamiętaj by był on przygotowany do  zeskanowania przy stanowisku rejestracji na miejscu.
 

Gdzie odbiorę identyfikator uczestnika?
 

Identyfikator możesz odebrać w dniu rozpoczęcia Kongresu na stanowisku rejestracji, które będzie znajdować się po prawej stronie po wejściu do Centrum Kongresowego ICE Kraków. Rejestracja otwarta będzie od godziny 8:30 pierwszego dnia wydarzenia oraz godziny 8:00 drugiego dnia.
 

Czy przy Centrum Kongresowym ICE Kraków dostępny jest parking dla uczestników?
 

W budynku znajduje się niestrzeżony, płatny, dwupoziomowy parking podziemny mogący pomieścić 335 samochodów. Jest dostępny dla gości Centrum Kongresowego w godzinach 8.00–22.00.
 

Jak dojechać do Centrum Kongresowego ICE Kraków komunikacją miejską?
 

Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się zaledwie 50 metrów od Centrum Kongresowego. Szczegółowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej można znaleźć TUTAJ. (Przystanek Rondo Grunwaldzkie)
 

Czy w okolicach Centrum Kongresowego ICE Kraków znajduje się baza hotelowa?
 

Informacje o hotelach które znajdują się w pobliżu Centrum Kongresowego ICE Kraków i oferują zniżki dzięki współpracy z OEES znajdziesz na samym dole tej strony.
 

Czy na miejscu będzie dostępny catering dla uczestników?
 

Przez dwa dni wydarzenia dla uczestników dostępna jest stała przerwa kawowa, gdzie napić można się: kawy, herbaty, wody lub innych napojów, zjeść coś na słodko, a w najdłuższej przerwie także na słono. W trakcie Kongresu przed Centrum Kongresowym ICE Kraków obecne są także food trucki w których można zakupić lunch.
 

Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z poczęstunku na stoisku Biedronki oraz do degustacji ekologicznych dań z lokalnych produktów na stoisku Polskiej Żywności i Ekonomii.
 

W tym roku motywem przewodnim Open Cafe jest chleb i zboże, dzięki czemu w strefie Open Cafe dostępne są rzemieślnicze wyroby piekarnicze. Można ich skosztować na miejscu jak również zakupić je i zabrać ze sobą do domu.
 

Polecamy również odwiedzenie rollbaru krakowskich wodociągów gdzie jak co roku można uzupełnić zapasy pysznej kranówki.
 

Czy sesje będą tłumaczone na inny język?
 

Tak, wszystkie sesje głównych ścieżek tematycznych tegorocznego Kongresu będą tłumaczone na język angielski. (Tłumaczone nie będa sesje odbywające w salach S4A i S4B). Na miejscu skorzystać będzie można z tłumaczenia symultanicznego – zestawy do tłumaczenia symultanicznego można odebrać w dwóch punktach: na poziomie 0 (przy sztaniach) i na poziomie 3 (przy wejściu do sali S3A i S3B). Pamiętaj, żeby przed wyjściem z ICE zwrócić słuchawki.
 

Cały blok MIASTO-IDEA będzie także na bieżąco tłumaczony na Polski Język Migowy.

 

Czy w trakcie kongresu odbywa się mniej formalne spotkanie dla uczestników?
 

Pierwszego dnia po Kongresie o godzinie 19:00 zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w HEVRE (ul. Beera Meiselsa 18) na krakowskim Kazimierzu. OEESowe MIDPARTY to świetna okazja do spotkania z innym uczestnikami, mamy nadzieje że będziesz z nami. Uwaga! Wejście tylko z kongresowym identyfikatorem, który dodatkowo zapewni 20% zniżki na całe menu!
 

Czy wzorem roku poprzedniego dzień przed OEES odbywa się prolog?
 

Tak, prolog OEES odbędzie się 21 listopada w krakowskim Miejskim Teatrze KTO (ul. Jana Zamoyskiego 50). Wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziesz TUTAJ
 

Czy w tym roku Kongresowi towarzyszą wydarzenia kultularne?
 

W tym roku w ramach Open Eyes At Festival odbędzie się koncert „i milczeć, i śpiewać. Piosenki z wierszy Tadeusza Różewicza”. Wydarzenie jest dodatkowo biletowane, ale specjalnie dla zarejestrowanych uczestników OEES przygotowaliśmy kod rabatowy umożliwiający zakup biletów na koncert w niższej cenie – aby go uzyskać napisz do nas na adres rejestracja@oees.pl . Bilety na koncert dostępne są na stronie ebilet.pl, a w dniu koncertu będą możliwe do zakupu na stoisku Bookshop w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
 

W jaki sposób mogę skontaktować się z innym uczestnikiem OEES?
 

Z innym uczestnikiem wydarzenia możesz skontaktować się za pomocą naszej platformy LIVE OEES, gdzie znajduje się strefa networkingu. To właśnie tam możesz wyszukać dowolnego uczestnika i napisać do niego wiadomość.
 

Czy będą dostępne nagrania sesji z OEES?
 

Nagrania będą dostępne dla wszystkich zarejestrowanych uczestników wydarzenia. Informacje na ten temat otrzymasz w specjalnej wiadomości mailowej.

 

Czy można otrzymać zaświadczenie uczestnictwa w Kongresie?
 

Aby otrzymać zaświadczenie uczestnictwa prosimy o wiadomość na adres rejestracja@oees.pl po zakończeniu Kongresu.

 
 

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM KONGRESOWYM FOLDEREM TUTAJ

Do konferencji pozostało

  • Dni

  • Godzin(y)

  • Minut(y)

  • Sekund(y)

Miejsce Konferencji

VII Kongres Open Eyes Economy Summit odbywa się w formule hybrydowej, co oznacza, że możesz być z nami stacjonarnie w Centrum Kongresowym ICE Kraków, bądź online na platformie Live OEES .

Dowiedz się więcej o Mieście Gospodarzu – Odkryj Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków, Live OEES

Hotele w pobliżu Centrum Kongresowe ICE Kraków

Hotel Leonardo Boutique Kraków Old Town, mieszczący się przy ul. Św. Gertrudy 12 oraz Hotel Leonardo Boutique Kraków City Centre, mieszczący się przy ul. Wygoda 8 oferują Państwu 14% zniżki na rezerwacje w terminie 22-23 listopada 2022 na hasło OEES2022.

Rezerwacji można dokonywać mailowo reservations.boutiquekrakow@leonardo-hotels.com lub telefonicznie +48 22 346 29 30.

 

Hotel Mercure Kraków Stare Miasto 4*, znajdujący się przy ul. Pawia 18B oferuje Państwu zniżkę w wysokości 15% na hasło OEES2022. W celu rezerwacji należy wysłać wiadomość e-mail na adres: H9627-re@accor.com, w treści której umieszczone zostanie hasło zniżkowe.

 

Hotel Novotel Kraków Centrum 4*, zlokalizowany przy ul. Tadeusza Kościuszki 5, oferuje 15% zniżki na pobyt dla uczestników Kongresu na hasło OEES2022. W celu rezerwacji należy wysłać wiadomość e‑mail na adres: h3372-re@accor.com, w treści której umieszczone zostanie hasło zniżkowe.

 

Hotel Novotel Kraków City West 4*, znajdujący się przy ul. Armii Krajowej 11, oferuje 15% zniżki na hasło OEES2022. Rezerwacji można dokonywać drogą mailową na adres: h3407-re@accor.com. W treści wiadomości należy podać hasło.

 

 

Hotel ibis Kraków Centrum 3*, mieszczący się przy ul. Tadeusza Kościuszki 5, oferuje 15% zniżki na pobyt przy podaniu hasła OEES2022, które powinno zostać umieszczone w treści wiadomości e‑mail, wysłanej na adres: h3710-re@accor.com, w celu dokonania rezerwacji.

 

 

Hotel ibis Kraków Stare Miasto 3*, zlokalizowany przy ul. Pawia 11, oferuje zniżkę w wysokości 15% na hasło OEES2022. W celu dokonania rezerwacji należy wysłać wiadomość e-mail na adres: h7161@accor.com, w treści której umieszczone powinno być hasło zniżkowe.

 

 

Hotel ibis budget Kraków Stare Miasto 1*, mieszczący się przy ul. Pawia 11, oferuje Państwu zniżkę w wysokości 15% od cen publikowanych. Rezerwacji można dokonać wysyłając wiadomość e-mail na adres: h7165@accor.com. W treści wiadomości należy umieścić hasło zniżkowe: OEES2022.

 

Hotel Saski Krakow Curio Collection by Hilton — Kraków, małopolskie – konferencje.pl Hotel Saski Krakow Curio Collection by Hilton, znajdujący się przy ul. Sławkowskiej 3 oferuje Państwu zniżkę w wysokości 10% na hasło OEES2022. Rezerwacji można dokonać mailowo pod adresem: Saski_Krakow@hilton.com, w treści wiadomości należy umieścić hasło zniżkowe.

 

PURO Kraków Old Town, znajdujący się przy ul. Ogrodowej 10 oferuje Państwu zniżkę w wysokości 15% na hasło OEES2022. Rezerwacji można dokonać mailowo pod adresem: krakow@purohotel.pl, w treści wiadomości należy umieścić hasło zniżkowe.

 

 

PURO Kraków Kazimierz, mieszczący się przy ul. Halickiej 14a oferuje Państwu 15% zniżki na rezerwację pokoju. W celu dokonania rezerwacji należy wysłać mail na adres: krakow.kazimierz@purohotel.pl. W treści wiadomości należy umieścić hasło zniżkowe: OEES2022.