

≡
W dniach 16-17 listopada 2021 odbywa się VI Kongres Open Eyes Economy Summit
Kongres obywa się w formule hybrydowej, udział w nim można wziąć:
– stacjonarnie w Centrum Kongresowym ICE Kraków (ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków). Przybywając na miejsce pamiętaj o posiadaniu ze sobą biletu na Kongres. Przypominamy o obowiązujących zasadach COVID (link)
– zabierz ze sobą swój Unijny Certyfikat Covid lub negatwywny wynik testu. Na miejscu będziesz miał możliwość wykonania odpłatnie testu antygenowego
– online na platformie live.oees.pl – by wziąć udział zaloguj się na platformę live.oees.pl, wybierz wydarzenie VI Kongres Open Eyes Economy Summit, kliknij w przycisk „mam już KOD DOSTĘPU do wydarzenia online” i wpisz kod, który znajdziesz na swoim bilecie i w mailu potwierdzającym rejestrację.
Nie masz jeszcze swojego biletu? Aby się zarejestrować podążaj za instrukcją: https://kongres.oees.pl/rejestracja-i-informacje-dla-uczestnikow/
W razie problemów z rejestracją lub dostępem do wydarzenia skontaktuj się z nami, w dniach 15-17 listopada funkcjonują następujące numery telefonów:
– rejestracja: 534 881 236 (biuro OEES)
– rejestracja: 515 85 98 49
– informacja: 12 42 37 605
– płatności: +48 798 116 088
Do zobaczenia w Krakowie lub online! #wszędziegdziechcesz
Zagadnienie różnorodności wieku i innych cech tożsamościowych jest nieodłącznym elementem wizji ekonomii wartości i przedsiębiorstwa ukierunkowanego na wytwarzanie wartości. W trakcie tego bloku poruszymy następujące tematy:
• perspektywy różnorodności w organizacji
• rola kobiet we władzach spółek i ich wpływ na wartość firmy
• zrównoważone inwestycje
FIRMA-IDEA: Zarządzanie różnorodnością:
wielopokoleniowa i wielokulturowa organizacja
Pandemia z pewnością będzie miała wpływ na przestrzeń i funkcje miast, które w ostatnich latach przeżywały ogromną presję związaną z gwałtowną turystyfikacją. W wyniku kryzysu samorządy przedefiniują swój stosunek z jednej strony do ochrony krajobrazu swych historycznych centrów,
a z drugiej strony do regeneracji i rewitalizacji wielu obszarów miasta, dotkniętych kryzysem ekonomicznym, funkcjonalnym, społecznym.
MIASTO-IDEA: Miasta historyczne – co dalej?
Streaming i Gaming to dwa zjawiska, które dynamicznie zmieniają reguły gry w szeroko pojętej rozrywce, produkcji treści, dystrybucji multimediów. Tworzą społeczeństwo nowej generacji, zdolne do bycia online całodobowo i w każdej sytuacji. Wiąże się to z wielkimi szansami, ale też licznymi zagrożeniami
SprawdźMARKA – KULTURA: Streaming & gaming
Ostatnie kilkanaście miesięcy przyniosło bezprecedensowe wydarzenia na światowych rynkach oraz
w przestrzeni społecznej i organizacji firm. Zmieniły się procesy dystrybucji towarów i usług na rynek (radykalny wzrost kanału e-commerce), zmieniły się formy komunikacji z klientami oraz wewnątrz organizacji. Przede wszystkim jednak zmienił się model pracy milionów ludzi.
FIRMA-IDEA: Organizacje i ekosystemy biznesowe w czasach COVID
Neoliberalna zglobalizowana gospodarka przeszła drogę od produktywności do zyskowności i chciwości. Obecnie globalne korporacje mogą swą działalnością wywoływać negatywne skutki odczuwalne na danym terytorium i jednocześnie nie być narażone na konsekwencje takiego postępowania. Aby powstrzymać megakryzys, trzeba zawrócić i pójść w innym kierunku.
SprawdźMIASTO-IDEA: Od globalizacji do lokalności:
ulokalnienie i naturalizacja gospodarowania
Wstrzymujemy oddech, chcemy przeczekać, licząc na to, że już za chwilę będzie jak dawniej. To naiwne i niebezpieczne, nic już nie będzie jak dawniej. Doświadczenie pandemii wzmogło krytykę dotychczasowych sposobów gospodarowania i rządzenia światem. Dlatego pytania, czy i jak zaczynać wszystko od nowa, są fundamentalne, by z pandemii wyciągnąć pozytywną lekcję.
SprawdźMARKA – KULTURA: Czy i jak zaczynać wszystko od nowa?