FAQ Kongres OEES

Drogi uczestniku_uczestniczko poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące udziału w tegorocznym Kongresie Open Eyes Economy Summit.

1. Mam pytanie związane z rejestracją na wydarzenie lub fakturą.

Jeśli Twoje pytanie dotyczy kwestii związanych z rejestracją lub fakturą zapraszamy do FAQ dedykowanego tym sprawom które znajdziesz TUTAJ

2. Gdzie znajdę aktualny program Kongresu?

Najbardziej aktualną agendę znajdziesz na www.live.oees.pl/agenda/ Zapoznaj się z programem i zaplanuj swój czas na OEES! Zachęcamy do korzystania z funkcji platformy jaką jest możliwość dodania interesujących Cię sesji do “Moja agenda” (funkcja dostępna jest po zalogowaniu).

3. Gdzie mogę oglądać kongres online?

W dniu wydarzenia należy zalogować się na platformę www.live.oees.pl i kilknąć przycisk “OEES 8” w górnym menu lub “Oglądaj transmisje” w prawym dolnym rogu. Znajdziesz się wtedy w onlinowym foyer gdzie znajdują się przyciski przenoszące do 6 poszczególnych sal/scen, czat oraz link do premierowych publikacji tegorocznego Kongresu. 

4. Czy w dniu wydarzenia muszę mieć ze sobą wydrukowany bilet?

W dniu wydarzenia możesz mieć ze sobą bilet zarówno w wersji wydrukowanej jak i elektronicznej, zachęcamy jednak do niedrukowania biletu i ukazania nam go na urządzeniu mobilnym. Pamiętaj by był on przygotowany do zeskanowania przy stanowisku rejestracji na miejscu.

5. Gdzie odbiorę identyfikator uczestnika?

Identyfikator możesz odebrać w dniu rozpoczęcia Kongresu na stanowisku rejestracji, które będzie znajdować się po prawej stronie po wejściu do Centrum Kongresowego ICE Kraków. Rejestracja otwarta będzie od godziny 9:00 pierwszego dnia wydarzenia oraz od godziny 8:00 drugiego dnia.

6. Czy przy Centrum Kongresowym ICE Kraków dostępny jest parking dla uczestników?

W budynku znajduje się niestrzeżony, płatny, dwupoziomowy parking podziemny mogący pomieścić 335 samochodów. Jest dostępny dla gości centrum w godzinach 8.00–22.00.

7. Jak dojechać na do Centrum Kongresowego ICE Kraków komunikacją miejską?

Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się zaledwie 50 metrów od budynku! Szczegółowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej można znaleźć TUTAJ. (Przystanek Rondo Grunwaldzkie)

8. Czy na miejscu będzie dostępny catering dla uczestników?

Przez cały czas trwania wydarzenia dla uczestników dostępne są ciepłe i zimne napoje. Dzięki współpracy z Fairtrade Polska kawa i herbata oraz przekąski – czekoladki i banany posiadają certyfikat Sprawiedliwego Handlu. 

W kawę, świeżo parzoną przez baristów, możesz zaopatrzyć się na stoiskach Shell, ING Banku Śląskiego oraz Szlachetnej Paczki. 

Polecamy również odwiedzenie rollbaru Wodociągów Miasta Krakowa, gdzie możesz uzupełnić zapasy kranówki.

Przed Centrum Kongresowym ICE Kraków obecne będą także food trucki, w których możesz zakupić lunch. Sprzedaż posiłków będzie również prowadzona w Punkcie firmy Master, na barze na poziomach 1 i 2.

Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z poczęstunku na stoisku Fundacji Biedronki & Jeronimo Martins.

9. Czy sesje będą tłumaczone na inny język?

Tak, wszystkie sesje tegorocznego Kongresu będą tłumaczone na język angielski. (Tłumaczone nie będa sesje na scenie foyer). Na miejscu skorzystać będzie można z tłumaczenia symultanicznego. Punkty odbioru będą znajdować sie na poziomie 0 i 3.

10. Czy w trakcie kongresu odbywa się mniej formalne spotkanie dla uczestników?

Pierwszego dnia po Kongresie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w Forum Przestrzenie (Marii Konopnickiej 28), naprzeciwko Centrum Kongresowego ICE. OEESowe MIDPARTY to świetna okazja do spotkania z innym uczestnikami, mamy nadzieje że będziesz z nami. Uwaga! Z kongresowym identyfikatorem, który dodatkowo zapewni 10% zniżki!

11. Czy wzorem roku poprzedniego dzień przed OEES odbywa się prolog?

Tak, prolog OEES odbędzie się 20 listopada w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12). Wszystkie informacje oraz rejestracje dotyczące tego wydarzenia znajdziesz TUTAJ

Dodatkowo 20 listopada odbędzie niezwykłe wydarzenie jakim są Nocne Młodych Rozmowy czyli to inicjatywa organizowana przez młodych związanych z projektem OEES Young. Wszystkie informacje oraz rejestracje dotyczące tego wydarzenia znajdziesz TUTAJ

12. Czy w tym roku Kongresowi towarzyszą wydarzenia kultularne?

Wydarzenia kulturalne i artystyczne dzięki Open Eyes At Festival są nieodłączną częścią kongresu OEES. W tym roku sztuka w Centrum Kongresowym ICE będzie obecna od samego początku i przez cały czas, a to za sprawą performance’u “Harmonia Humanoidów” przygotowanego przez Łukasza Błażejewskiego, który towarzyszyć będzie ceremonii otwarcia, aby później przenieść się w przestrzeni całego Centrum Kongresowego ICE.  Ponadto w ramach OEAF odbędzie się pokaz filmu “Do ostatniej kropli” w reżyserii Ewy Ewart.

Pełny program OEAF dostępny na www.oeaf.pl

13. Czy na wydarzeniu będzie można otrzymać/zakupić premierowe publikacje?

Jak co roku publikacje Wydawnictwa GAP będzie można otrzymać w naszym naszym stoisku, który znajdować będzie się pomiędzy salą S1 oraz S2 na poziomie 0. Za darmo dostępne będą premierowe opracowania OEES: Generatory społecznej energii, Indeks wiarygodności ekonomicznej Państwa OEES Magazine, a także inne publikacje wydane w roku 2023. W tym miejscu zakupić będzie można także m.in. najnowszą książkę prof. Jerzego Hausnera “Ekonomia wartości nowe trendy” czy też “Biznes z klasą” Mirosława Wolskiego

14. W jaki sposób mogę skontaktować się z innym uczestnikiem OEES?

Dzięki LIVE OEES możesz w łatwy sposób wyszukać i skontaktować się z uczestnikami OEES. Mamy nadzieję, że kongres przysłuży się pozyskiwaniu nowych kontaktów i nawiązywaniu wartościowych relacji. Poniżej możesz skontaktować z innymi uczestnikami Kongresu poprzez:

a)      Okienko czatu – wiadomość wyświetli się na czacie wszystkim uczestnikom OEES. Polecamy, aby zostawiać tam swoje dane kontaktowe i zakres obszarów, w ramach których chcesz nawiązać kontakty.

b)     Wiadomość mailową  – w tym celu, na dole strony kliknij „zobacz wszystkich uczestników”, wyszukaj osobę, która Cię interesuje i wyślij wiadomość. Trafi ona do odbiorcy na maila, użytego podczas rejestracji na Kongres.

15. Czy będą dostępne nagrania sesji z OEES?

Nagrania będą dostępne dla wszystkich zarejestrowanych uczestników wydarzenia. Informacje na ten temat otrzymasz w specjalnej wiadomości mailowej po wydarzeniu.

16. Czy można otrzymać zaświadczenie uczestnictwa w Kongresie?

Aby otrzymać zaświadczenie uczestnictwa prosimy o wiadomość na adres rejestracja@oees.pl po zakończeniu Kongresu.

Skip to content