Wejdź na sklep!

Otwierając nasz sklep dokładnie wiedzieliśmy, co chcemy, aby w nim się znalazło. Szukaliśmy produktów, które są zgodne z naszymi wartościami, ale które  również Wam przydadzą się w codziennym życiu. Dlatego też z przyjemnością informujemy, że oferta produktowa w Open Shop www.sklep.oees.pl rozszerzyła się o kolejne pozycje. Możecie u nas zakupić już nie tylko publikacje, książki i katalogi, ale również produkty, takie jak:

  • Alkalizowane kakao odtłuszczone, świetnie nadające się dla tych, którzy doceniają słodkości i dbają o linię. Dostępne na https://sklep.oees.pl/produkt/pizca-del-mundo-esperanza-100-alkalizowane-kakao-odtluszczone-150g/.
  • Czekolada na gorąco Talamanca orzechowa, idealny produkt na zimową pogodę. Czekolada rozgrzeje i poprawi humor nawet w najzimniejszy dzień. Kupicie ją tu: https://sklep.oees.pl/produkt/czekolada-na-goraco-talamanca-orzechowa-250g-pizca-del-mundo/.
  • Kawa OEES x MUHABURA NATURAL – to z pewnością gratka dla wszystkich kawoszy, którzy lubią rozpoczynać dzień od kubka świeżej, naturalnej kawy, pochodzącej z certyfikowanych upraw. W naszej ofercie znajdziecie produkt idealny do ekspresów, kawiarek i alternatywnych metod zaparzania o trzech różnych profilach smakowych. Znajdziecie je wszystkie w zakładce gadżety https://sklep.oees.pl/sklep/?filters=product_cat%5B27%5D.
  • Kiedy zimno na zewnątrz, warto zaopatrzyć się w wełnianą czapkę, z którą mrozy nie będą Wam straszne. W naszym sklepie macie do wyboru szarą lub niebieską. Która trafi do Waszych szaf?
  • A dla tych z Was, którzy ograniczają produkowanie śmieci w domu, mamy HIT! Woskowijki! To produkt, dzięki któremu przechowywanie jedzenia czy też zabieranie go w podróż staje się o wiele łatwiejsze, a przy okazji ekologiczne! A wszystko to w pozytywnych kolorach:https://sklep.oees.pl/produkt/woskowijki-by-malu-zestaw-wielorazowych-owijek-3-szt/..

 

Sprawdźcie koniecznie, co kryje się w naszym sklepie! A może to właśnie nasze produkty rozkochają Was w ekologii i wspieraniu marek, którym natura i zrównoważony rozwój wskazują cel działania.